Адвокат Трампа Руді Джуліані зустрівся із головним рабином України

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані зустрівся із головним рабином України. У своєму Твіттері він виклав фотографію, де він курить сигару разом із ним Моше Асманом. «Дійсно мудрий чоловік», — прокоментував він.

Нагадаємо, Ігор Коломойський із 2008 очолює Об’єднану єврейську громаду України, а з 2010 році він — президент Європейської єврейської ради.

У суботу Джуліані у серії повідомлень у Twitter висловив обурення тим, що український бізнесмен Ігор Коломойський розкритикував і обіцяв вивести «на світло Боже» двох американських громадян Льва Парнаса та Ігоря Фрумана, які, за словами Коломойського, «збирають з людей гроші, розповідають, що вони близькі з паном Джуліані».

Раніше він сказав, що Зеленський має позбутися «причепу з минулого і кримінальних олігархів – Ігоря Коломойського та інших».

Серед іншого, Джуліані заявив, що Парнас та Фруман є його клієнтами, і він радить їм висунути звинувачення проти Коломойського.

«Американський аналітик описує Коломойського, як «супер небезпечного». Сумнозвісний олігарх повернувся з тривалого вигнання та негайно озвучив погрози двом американцям, Льву Парнасу та Ігорю Фруману. Вони мої клієнти, і я порадив їм висунути звинувачення», — твітує Джуліані.

Раніше Джуліані планував відвідати Україну і, зокрема, обговорити з новообраним президентом Зеленським джерела розслідування втручання Росії до президентських виборів США а також участь сина колишнього віце-президента США Джо Байдена в бізнесі, що перебуває у власності українського олігарха. Розмова, розмірковували ЗМІ, могла торкнутись також ролі Байдена у звільненні з посади генерального прокурора України Віткора Шокіна.

Джуліані згодом скасував візит через шквал критики, зокрема, від представників Демократичної партії США. Демократи побачили в такому візиті спроби використати міжнародні відносини у внутрішньополітичних інтересах. Джуліані «намагаєтьcя отримати політичну допомогу іноземної сили», — заявив конгресмен-демократ Адам Шифф.

Leave a Comment

Your email address will not be published.