Андрій Парубій: «Українці! Хіба не чуєте сморід «русcкого духу»?»

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій закликав Українців до єдності та боротьби за свої права. Про це він написав у своєму Facebook.

Чорний день: Загибель Дмитра Тимчука, Жуков у Харкові, Московська церква хоче заборонити Українську, Портнов призначений професором Київського університету, на Одещині хочуть відмінити Закон про мову, а з телеекранів нас переконують що це в Україні «вітер змін». Українці! Хіба не чуєте сморід «русcкого духу»?

Раніше Спікер Верховної Ради і другий у списку партії Петра Порошенка «Європейська солідарність» Андрій Парубій дорікнув президенту Володимиру Зеленськогму кортежами із семи автівок. На Міжнародному форумі Via Carpatia-2019 він порівняв дорогу на роботу глави держави зі своєю.

“Я живу в готелі «Київ», де і жив під час Революції Гідності. На роботу ходжу пішки. А мій «сусід» живе у великому маєтку в Маріїнському парку та їздить на роботу кортежем із семи машин. Але при цьому він, виявляється, – слуга народу, а я – старе обличчя. Де логіка?» – заявив Парубій на форумі.

Leave a Comment

Your email address will not be published.