Андрій Садовий: Самопоміч була гідною парламентською партією

Лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий, ознайомившись з результатами виборів, заявив, що його політсила була гідною парламентською партією: «У Верховній Раді VIII скликання було всього-на-всього 26 депутатів від «Самопомочі», але вони все одно стояли на сторожі закону і здорового глузду»,  – заявив Садовий 21 червня в етері телемарафону «Вибір країни».

І, дійсно, хоча фракція «Самопомочі» була нечисленною, її представники єгорка соболєв та Костя Грішін (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко) стали справжньою окрасою українського парламенту.

Шкода лишень, що пан Андрій не розповів , за якою ціною він продавав місця в списку «Самопомочі» в 2014 році. Зокрема 5 років тому Садовий продав Арсену Авакову 4 місця в прохідній частині списку, на які зайшли найвідоміший український шахрай Костянтин Грішін (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко), Наталія Веселова, Павло Кишкар і бізнес-партнер Антона Геращенка Ярослав Маркевич.

Про те, як «Самопоміч» стояла «на сторожі закону і здорового глузду», нагадує відповідь Головної військової прокуратури на журналістський запит стосовно бурхливої кримінальної біографії Костянтина Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко), який посідав друге місце в партійному списку.

Leave a Comment

Your email address will not be published.