Андрій Сенченко про вихід з Батьківщини та новий політичний проект

Андрій Віленович Сенченко український політик, громадський і державний діяч, Народний депутат України V, VI, VII скликань. Член партії «Батьківщина», та громадського правозахисного руху «Сила права» у ексклюзивному інтервью розповів про відносини з Юлією Тимошенко, причину свого виходу з БЮТ  та плани на майбутнє.

Причини котрі мене надолужили зробити такий вибір, полягають у внутрішніх суперечках з лідеркою партії Юлією Тимошенко, котра в своїх пріоритетах ставить завданням реванш Кремлівських сил та здачу позиций України. Ми розійшлися, зосталися у гарних стосунках, але у кожного свій шлях.

Ми могли б залишатися в одній партії, але у нас різні бачення. Інакше ми просто втратимо партію. По перше, ми повинні думати про мешканцив окупованих територій, а не сближуватися з реваншистами та здавати позиціі. У нас з Юлією Володимирівною на сьогоднішній день конфлікту немає.

Я зараз почав підготовку та формування свого політичного проекту на базі «Сили Права», стержнем котрого є люди з вийськового кабінету, в котрому я працював до цього часу.

Моя мета добитися  повернення в Крим, без окупантів, котрі там зараз є. Я хочу щоб Російський агресор відшкодував збитки, котрі понесла Україна від агресії та анексії. Ціна нашої перемоги буде ціною поразки Російського окупанта.

Детальніше у відео

Leave a Comment

Your email address will not be published.