Антикорупційний суд не взявся за справу ексрегіонала Єфремова

Судді під час підготовчого судового засідання в кримінальному провадженні, обвинуваченим в якому є екскерівник фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, визначили, що ця справа не підсудна Вищому антикорупційному суду (ВАКС).

«Колегія суддів дійшла висновку, що кримінальне провадження не належить до предметної підсудності Вищого антикорупційного суду», — зазначив суддя ВАКС, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Повідомляється, що до Апеляційної палати ВАКС буде зроблено подання для ухвалення рішення направити справу до іншого суду. Однак за рішенням апеляційної інстанції справу можуть знову повернути до ВАКС.

22 вересня набули чинності зміни до Кримінального процесуального кодексу України, якими було розмежовано підсудність щодо кримінальних проваджень за корупційними злочинами між місцевими судами та ВАКС.

Нагадаємо, колишній голова парламентської фракції «Партія регіонів» Олександр Єфремов 24 липня вийшов з СІЗО в місті Старобільську Луганської області. Єфремов перебував в СІЗО понад два роки.

Leave a Comment

Your email address will not be published.