Антипіар кампанія проти Шарія з закінченням виборів не закінчується

Антипіар кампанія проти Шарія з закінченням виборів не закінчується.

Наші джерела повідомляють, що дали вказівку працювати проти нього і масово розганяти меседж, що він «Сепар» і працює під олігархами і навіть Кремлем.

Для чого це робиться, запитаєте ви? Вибори, то пройшли! Вибори пройшли вірно, але вони пройшли сьогодні, а завтра можуть бути знову ну або восени, навесні. Україна ж непередбачувана країна.

Кому дуже це вигідно? Та дуже просто — усім! Шарій вибудовує собі центристський імідж, тобто такий же як у Голос і Зеленський, а це найвище електоральне поле і на наступних виборах Шарій сміливо зможе забрати їх відсотки собі і скласти відмінну конкуренцію вже не на 2-3%, а на всі 15- 20%!

Олігархам це не особливо вигідно, от і «топлять» його. Також вони дуже хочуть позбавити його партію держфінансування за рахунок бюджету. Ось і готують громадську думку, щоб після почати протести і змусити внести поправки в закон або навіть позбавити його через українські суди.

Також стоїть завдання на місцевих виборах не реєструвати його партію під будь-якими приводами. Ми бачимо, як злісні вороги об’єднуються в коаліції проти Шарія. Як то кажуть, що не зробиш заради досягнення мети!

Leave a Comment

Your email address will not be published.