Арсен Аваков не збирається йти до Верховної Ради

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що не буде балотуватися у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня.

«Для того, щоб гарантувати рівновіддаленість та неупередженість системи МВС на парламентських виборах, я ухвалив рішення не брати політичної участі у цій виборчій кампанії і не балотуватися в народні депутати України», – написав Аваков на сторінці у Facebook.

Вибори — необхідний та природній процес у житті демократичної держави. Позачергові вибори з одного боку — форс-мажор, з…

Опубліковано Arsen Avakov Пʼятниця, 31 травня 2019 р.

Він запевнив, що позиція МВС на виборах – політична нейтральність, рівновіддаленість і неухильне забезпечення прав учасників.

«Закликаю усіх кандидатів вести виборчу кампанію у суворій відповідності до закону, не застосовувати сумнівні та протизаконні схеми і співпрацювати з МВС в частині гарантування громадської безпеки», – додав Аваков.

Міністр заявив, що правоохоронні органи забезпечать «законні, чесні та прозорі вибори, легітимність їх результатів і безпеку учасників та виборців».

Leave a Comment

Your email address will not be published.