Арсен Аваков став усвідомлювати, що після виборів до Верховної Ради і нищівної перемоги Слуги Народу він перестав бути потрібен

Міністр внутрішніх справ України, став усвідомлювати, що після виборів до Верховної Ради і нищівної перемоги Слуги Народу він перестав бути потрібен.

Останнім часом на його дзвінки президент Зеленський не відповідає, а Коломойський ігнорує попередні домовленості. Спілкування відбувається виключно на вимогу звільнити того чи іншого начальника або генерала поліції. Ігор Валерійович, дав гарантії збереження на посаді міністра, з варіантом просунути на посаду Прем’єра. Ситуація змінилася і тепер він не потрібен Коломойському, який вибудовує свою вертикаль влади, а сильний самостійний гравець йому не потрібен.

Він прекрасно бачив, як Петро Порошенко не зміг підім’яти всю владу через одну людину, а при різних варіантах може і підпорядкувати всю владу собі, контролюючи «нацбати» і національну гвардію. Коломойський хоче зберегти обличчя і не просто звільнити Авакова, а «підвищити» на посаді до віце-прем’єра з силового блоку уряду. На ділі ця посада формальна і це усвідомлює Аваков, який провів зустрічі з Ахметовим, Пінчуком і Тимошенко.

Наші джерела з оточення міністра МВС повідомляють, що головною темою розмови було створення широкої коаліції, для спільних дій проти Зеленського і Коломойського восени-взимку.

Головною діючою силою повинні стати вуличні протести радикалів, які вийдуть на протест, якщо буде спроба проголосувати Мінські угоди або зняття мораторію на продаж землі. Спонсором протестів виступлять багато олігархічних груп, а люди Авакова в правоохоронних органах будуть саботувати накази.

Осінь буде складним періодом для президента і його команди. Зараз йде процес «торгів» і кожен з них розуміє, що вони «потрібні і не потрібні» Зеленському та «СН». Тому кожен готується до того, що їм не дістанеться «влада» і треба буде втриматися в політичній грі в Україні і не втратити свою «вагу».

Leave a Comment

Your email address will not be published.