Архієпископ Євстратій Зоря: «Філарет є жертва брехливої пропаганди»

Архієпископ ПЦУ Євстратій Зоря побоюється, що світогляд почесного патріарха Філарета формують молоді люди інформацією «з кремлівським душком». Про це архієпископ Євстратій написав у Facebook.

«Прикро спостерігати, як Філарет скликає прес-конференцію зокрема для того, щоби цитувати брехливу пропаганду з російських інформаційних помиєнь, при чому вже неодноразово спростовану», – зазначив він.

Ідеться про прес-конференцію Філарета 25 червня у його резиденції в Києві. Архієпископ також зауважив, що проблема не в тому, що патріархові з огляду на вік складно «відрізняти правду від брехні», а в його оточенні, яке формує його світогляд.

«Значно молодші люди, які точно знають, що подають йому публікації з кремлівським душком — ось хто тепер формує його «картину світу», користуючись віком та емоційним станом Почесного Патріарха», – висловив свої побоювання Зоря.

Раніше повідомлялося, що 24 червня священний синод ПЦУ позбавив почесного патріарха Філарета прав єпархіального архієрея. 25 червня Київський патріархат створив власний синод з п’яти єпископів.

Leave a Comment

Your email address will not be published.