Авакова – у відставку: українські міста вийшли на акції протесту через загибель 5-річного хлопчика

Низка українських міст провела сьогодні акції протесту під стінами управлінь Національної поліції з вимогою відставки керівництва МВС, об’єктивного розслідування і справедливого покарання винуватців загибелі 5-річного хлопчика Кирила Тлявова з Переяслава-Хмельницького, який, за попередніми даними, став жертвою стрілянини за участю двох поліцейських.

Акцію «Безкарність вбиває» провели 4 червня під стінами Міністерства внутрішніх справ у Києві. Активісти вимагали головним чином відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Під стінами управління Нацполіції у Запоріжжі активісти залишили іграшки, квіти, лампадки та наклеїли на вході наліпки з написами «Вбивць за грати».

Протестувальники тримають в руках плакати з вимогою відставки керівництва МВС: AvakOFF must go, Нереформована поліція вбиває, Система Авакова вбиває дітей.

У Києві під будівлею МВС відбувається акція протесту "Безкарність вбиває". Люди зібралися через загибель 5-річного Кирила Тлявова у Переяславі-Хмельницькому. Там двоє працівників патрульної поліції напідпитку влаштували стрілянину по бляшанках. Одна з куль влучила хлопчикові у голову. Медики боролися за його життя, однак 3 червня він помер у лікарні. Аналогічні акції протесту закликали провести під головними управліннями поліції в інших містах України.

Опубліковано ТСН Live Вівторок, 4 червня 2019 р.

Люди залишають біля входу до МВС іграшки та квіти.

Нагадаємо, 31 травня в Київській області 5-річний хлопчик потрапив до реанімації з вогнепальним пораненням голови. Дитина перебувала у вкрай важкому стані. 3 червня дитина  у лікарні. У дитину стріляли поліцейські, які перебували поза службою і були п’яні. За даними поліції, вони «пристрілювали» рушницю у дворі і куля випадково потрапила в сусідній двір.

Leave a Comment

Your email address will not be published.