Баканов під час візиту до США відзначив відданість команди Зеленського до європейського курсу

Тимчасово виконувач обов’язків голови Служби безпеки України Іван Баканов прибув до США з офіційним візитом на запрошення американської сторони. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Як зазначається, головною метою візиту є підготовці відвідування президентом України Володимиром Зеленським Вашингтона, яке має відбутися у відповідь на запрошення президента США Дональда Трампа.

У зв’язку з чим, як зазначено в повідомленні, американська сторона має на меті ознайомити керівника СБУ Івана Баканова з результатами українсько-американського співробітництва безпеки.

«Україна розраховує на безперервний і більш інтенсивний діалог з представниками Білого Дому та Державного департаменту США», — зазначив Іван Баканов.

Під час свого візиту до США Іван Баканов довів до американської сторони низку стратегічних послань Володимира Зеленського.

Зокрема, під час зустрічі з заступником помічника Державного секретаря США з питань Європи і Євразії Джорджем Кентом була підтверджена незмінність зовнішньополітичного курсу України, поглиблення євроатлантичної інтеграції нашої держави.

Також Іван Баканов відзначив відданість нової команди в Києві курсу політичних і економічних реформ, які наближають Україну до кращих європейських стандартів. Сторони приділили особливу увагу розвитку співробітництва у військово-технічній та енергетичній сферах. Наголошено на важливості послідовної підтримки з боку Конгресу США євроатлантичного курсу України.

Член Палати представників, співголова українського Конгресу пані Марсія Каптур під час зустрічі з Іваном Бакановим зазначила підтримку України з боку американських законодавців у контексті подальшого поглиблення співпраці між двома країнами.

В ході зустрічей т. в. о Голови СБУ подякував американських службовців за багаторічну незмінну і системну підтримку нашої держави, тверду позицію щодо територіальної цілісності України.

Leave a Comment

Your email address will not be published.