Біля офісу NewsOne відбувається акція протесту

У Києві біля будівлі телеканалу NewsOne відбувається акція протесту проти так званого «телемосту» з проросійським пропагандистським телеканалом.

Близько 20:00 понеділка біля будівлі телеканалу NewsOne зібралося близько 150 людей, переважно активістів партії «Національний корпус» та інших націоналістичних організацій.

На початку мітингу його учасники закидали територію телеканалу фаєрами і вибуховими пакетами. Потім з імпровізованої трибуни почали виступати активісти. Вони покладають відповідальність за те, що в Україні працюють проросійські ЗМІ, на президента України і Верховну Раду

Також учасники мітингу вимагають притягнути до кримінальної відповідальності голову політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука.

Крім того, активісти закликають українців прийти у вівторок, 9 липня, на 10:00 до будівлі Нацради з питань телебачення і радіомовлення з вимогою відібрати ліцензію у телеканалу NewsOne.

Наразі територія телеканалу оточена співробітниками поліції і Національної гвардії — всього близько 200 правоохоронців. Також на прилеглих вулицях розміщені автобуси і автозаки правоохоронців, повідомляє Інтерфакс-Україна. Співробітники поліції не вдаються до будь-яких дій щодо мітингувальників. На місці присутній начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

Нагадаємо, 12 липня був анонсований телеміст між забороненим в Україні російським телеканалом «Росія-24» і телеканалом NewsOne, про що в своїй програмі «Вести недели» на телеканалі «Росія 1» заявив російський телеведучий Дмитро Кисельов.

На телеканалі NewsOne заявили, що телеміст стане «діалогом між народами України і Росії «заради «миру», апелюючи до телемостів Володимира Познера і Філа Донахью в 80-х роках, які «поклали початок спілкуванню між народами (СРСР і США)». Водночас NewsOne не уточнює назву каналу, з яким планувався телеміст.

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що мета анонсованого телемосту — розділити українців на два табори напередодні виборів і закликав громадян не піддаватися на провокації.

У понеділок телеканал NewsOne повідомив про скасування телемосту з російським каналом «Росія 1». Згідно із заявою українського каналу, це рішення прийнято «через прямі погрози фізичної розправи на адресу каналу, журналістів і їх сімей».

У російському медіахолдингу ВГТРК, до якого входять телеканали «Росія 1» і «Росія 24», заявили, що не бачать підстав для скасування телемосту з NewsOne.

Leave a Comment

Your email address will not be published.