Битва Кремля за український кейс тільки почінається

Наші джерела з Кремля повідомляють, що час відпусток підходь до кінця і нас чекає бурхлива діяльність на українському напрямку.

Протистояння розгорнеться між двома основними вежами, а хто здобуде перемогу буде зрозуміло з перших відставок. Восени великих трансформацій не передбачається, якщо не відбудуться вже явні зливи.

Всі отримають час для реалізації своїх стратегій. Основні висновки будуть робити взимку-навесні наступного року, а головним гравцем в Україні ставє поки Ігор Коломойський.

Якщо до виборів до Верховної Ради він готовий був іти на певні поступки по Мінську, то зараз ситуація змінюється і він активно починає розкладати карти. Веде переговори з Козаком і Бабичем, а всередині України почав «приховано» контактувати з Віктором Медведчуком, що сильно почало злити Владислава Суркова.

Активізувалося також єврейське лобі через власника Альфа-груп Михайла Фрідмана і Прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху. Основне завдання Коломойського вигідно апгрейдити «мінські угоди», а з ким він буде це робити його не хвилює. Він буде використовувати протистояння Медведчук / Бабич / Козак проти Суркова.

Leave a Comment

Your email address will not be published.