Блогер Шарій робить собі піар на націоналістах та Порошенку

Націоналісти відмінно допомагають «розкручувати» імідж блогера Шарія. Так вони зараз «атакують» сходки активістів Шарія та «лопають» їх кульки. Ясна річ, що стоїть завдання залякати молодняк (бо саме молодняк становить головний «кістяк» електорату партії Шарія). Залякуючи вони тим самим розкручують імідж Шарія, на Південному Сході України.

Також, тепер щодня про це пишуть українські ЗМІ і згадки про флешмоби партії Шарія ростуть у гіпершвидкості в гуглі і інших пошукових системах, не кажучи вже про соцмережі.

Наші активісти-націоналісти так і не зрозуміли, що залякуючи всі 5 років «проросійський» електорат, «російськомовний», та й взагалі всіх не згодних, вони зробили гірше тільки собі, адже на Південному Сході їх так і не прийняли «за своїх», а багатьох взагалі приймають за міських божевільних.

До речі саме через таке формулювання закрило своє представництво в Одесі рух «Вуличний Фронт». Шарій повинен сказати спасибі своїм опонентам за такий безкоштовний піар і розкрутку своєї партії. Всі прекрасно знають, що стоїть негласна заборона на публікації та новини про Шарія і його партію в українських ЗМІ, а ось публікації такого роду дозволені.

Leave a Comment

Your email address will not be published.