Боксер Усик більше не чемпіон світу

Український боксер Олександр Усик відмовився від пояса чемпіона світу у важкій вазі за версією IBF після свого рішення битися в супертяжах.

У своєму акаунті в Instagram менеджер спортсмена Егіс Клімас заявив, що українець звернувся до Міжнародної боксерської федерації (IBF) з проханням негайно відмовитися від титулу, щоб той перейшов переможцю бою Юньєр Дортікос — Ендрю Табіті, який в підсумку виграв перший.

«Усик дякує IBF за підтримку під час його чемпіонства у важкій вазі і тим самим повідомляє IBF про те, що в майбутньому він позмагається за пояс організації в суперважкому дивізіоні», — додав представник боксера.

Нещодавно Всесвітня боксерська організація (WBO) позбавила українця Олександра Усика відповідного поясу у важкій вазі через його перехід в надважкий дивізіон. Раніше Всесвітня боксерська рада (WBC) зробила свій титул Усика у важкій вазі вакантним. За бійцем закріплений статус «чемпіона у відпустці», що дає йому право негайно битися за пояс в разі повернення у важку вагу.

У березні Всесвітня боксерська асоціація (WBA) підтвердила відмову українця від свого титулу через перехід у супертяжі. Після цього боєць перестав бути абсолютним чемпіоном світу в даному дивізіоні.

Leave a Comment

Your email address will not be published.