Чим зумовлений радикальний розклад рейтингів від КМІС

Дуже радикальні числа в останньому рейтингу від КМІС.  Так «Слугзі Народу» вони дають аж 52.3%. Таке зростання було отримано через імідж «Зеленського-Голобородько», коли він почав публічно «пороти» чиновників. Також перемога на міжнародній арені — це дзвінок Путіну, зустріч представників в «нормандському форматі» в Парижі. Минулий тиждень для Зе пройшов під знаком абсолютних перемог.

«Оппозиційна За Життя» просіла у КМІС, але тут швидше помилочка. Реально десь рейтинг Медведчука 11-12%. При чому шуму навколо персони Медведчука було дуже багато і він продовжував робити з себе першого серед проросійських партій.

Порошенко і БЮТ, як завжди стабільні. Голос «просів», тепер його не чути. Антипіар по Західній Україні і фіаско Славіка дають результат. Також ми вказували, що сіра і одноманітна піар кампанія Голосу йде для звіту і розпилу бабла. Якби не Шарій, то взагалі ніхто б не помітив цього туру по Україні.

«Сила і Честь» перестрибнула 5%. Це несподівано та й передумов немає для цього. Смешко занадто сіро веде кампанію, а сама партія нічим не запам’ятовується в інформаційному плані.

«Оппозиційний Блок» повз. Напевно вони вже змирилися з цим. До речі у них теж вся виборча кампанія схожа на великий розпил бюджету партії. Кожен напевно зацікавлений в тому, щоб урвати бабла, а не отримати результат.

Шарію як зазвичай занизили. Ми вже описували це. Ляшко і Гриценко вже змирилися з тим, що вони пролітають. ВО Свобода втрачає рейтинг, тому що на тлі Порошенко вони занадто тьмяні.

Гройсман повз — це було ясно відразу, але Прем’єр все вірив у чудо і так робив з себе образ «гарного єврейського хлопчика», який готовий і бабусю через дорогу перевести і лавочку у дворі зробити, але не повірили йому …

Leave a Comment

Your email address will not be published.