Чому Ляшко, Гройсман, Смєшко, Свобода, та Опозиційний блок не потрапляють в парламент

Картина в цілому вже залишиться такою: БЮТ обходить Порошенко. Порошенко молодець зміг утримати свої 8%, йому в цьому допоміг Вакарчук, який сам допустив три фіаско на ефірах, команді Порошенко залишалося тільки розганяти їх по мережі. Не прохідні: Ляшко — 4.02%, Сила і Честь — 3.81% Оппоблок — 3.06%, Гройсман — 2.36, Шарій — 2.24%, ВО Свобода — 2.16%

Так дива не сталося, як ми раніше писали Сила і Честь — це «МММ» в політиці. Її розкрутили, після продали місця і кинули всіх. Політтехнологи не вели ніякої виборчої гонки, тільки створювали ілюзію і надували «мильну бульбашку».

Оппоблок — це фіаско, грошей вбухали багато, адмінресурс був колосальний, а ефекту нуль.

Ляшко і Гройсман вбухали багато грошей, і Ляшко не дотягнув трохи, а Гройсман ледве пройшов 2%.

Шарій увійшов в українську політику і тепер з ним будуть змушені рахуватися. Найбільше фіаско отримали не тільки Оппоблок і Ляшко, а націоналісти ВО Свободи, які отримують поки навіть менше Шарія. Партія, яка об’єднала всіх «топів» націоналістів.

Кандидати партії, які ходили по всім ЗМІ від регіональних до всеукраїнських, партія, яка була двигуном майдану, отримує всього 2.16%. Це говорить тільки про одне, люди втомилися від негативу, гризні в суспільстві і «війни», всі хочуть «спокою».

Leave a Comment

Your email address will not be published.