Чому не відбулося об’єднання демократичних сил на дострокові парламентські вибори

Екс-президент України Петро Порошенко підтвердив меседж, про об’єднання демократичних сил України в один блок. Так в інтерв’ю «Главкому», Петро Порошенко заявив, що хотів об’єднати всі демократичні сили України, а зараз ця роздробленість працює проти «демократичного» табору і є партії, які прямо працюють на «відтягування» голосів у «Європейської Солідарності»

Ми Вам скажемо чому всі ці плани зірвалися: Переговори велися буквально з усіма, але в підсумку ні до чого не прийшли тому-що більшість «демократів» звичайні бариги і торгаші. Кожен хотів для себе улюбленого найкращі умови. Так  Віталій Кличко хотів щоб в назві фігурував його «УДАР» і хотів в прохідній частині собі 15 місць. Гройсман хотів бути під «першим» номером і свої 10 місць.

Святослав Вакарчук  спочатку «дружив» з Порошенком, поки це було вигідно, але після програшу на президентських виборах і «токсичного» рейтингу Петра Олексійовича, дистанціювався від екс-президента. Політтехнологи прорахували, що Святослав Вакарчук сміливо зможе забрати під себе весь рейтинг Порошенко і демократичних сил і отримати підтримку 15%.

Так що не дивуйтеся якщо до дня виборів Партія Петро Порошенко повністю втратить рейтинг, Юлія Тимошенко буде на межі проходження, а Святослав  Вакарчук буде на рівні — 15%. До речі рейтинги сьогоднішні це демонструють. Партія «Голос»  вже  — 8.1%.  А це показує, що на іншому «фронті», де поки порожньо, будь-який новий проросійський молодий політик легко може «вбити» рейтинг відразу і Оппозиційної «За життя» Медведчука  і «Опозиційного Блоку» Ахметова-Коломойського. Напевно цього і бояться ці обидві партії!

Leave a Comment

Your email address will not be published.