ЦВК повідомила про реєстрацію Клюєва кандидатом у народні депутати на виборах у Раду

У ході засідання Центральної виборчої комісії колегією було ухвалене рішення про реєстрацію колишнього глави Адміністрації президента при Віктору Януковичу Андрія Клюєва кандидатом у депутати на виборах до парламенту України. Така інформація була озвучена в ЦВК на засіданні у вівторок, 2 липня.

Також у ЦВК зазначили, що даною реєстрацією колишнього народного депутата від «Партії регіонів» виконали рішення Касаційного адміністративного суду при Верховному суді, який раніше визнав відмову Клюєву незаконною.

Раніше повідомлялося, що в Центральну виборчу комісію для реєстрації на позачергових виборах до Верховної Ради подав документи колишній глава АП Андрій Клюєв.

Пізніше, адвокат Клюєва Юрій Сухов повідомив у Facebook, що Касаційний адміністративний суд при Верховному суді дозволив Андрію Клюєву взяти участь в дострокових виборах до Верховної Ради 21 липня.

«Комусь сподобається, а комусь ні, але адвокатське об’єднання «Сухов, Кочан енд баррістерс» відстояло у Касаційному адміністративному суді при Верховному суді гарантоване Конституцією та законами України громадянину України Клюєву Андрію Петровичу право на участь у виборчому процесі», — йдеться в повідомленні.

Leave a Comment

Your email address will not be published.