ЦВК повторно відмовила Онищенку в реєстрації кандидатом в нардепи

Центральна виборча комісія повторно відмовила нардепу-втікачу Олександру Онищенку в реєстрації кандидатом на виборах в Раду. Про це повідомили в Громадянській мережі ОПОРА.

За даними організації, рішення було прийняте на засіданні в понеділок, 24 червня. Його прийняли одноголосно. Онищенко подав до суду, але йому знову відмовили в реєстрації. Нагадаємо, 9 червня з’явилася інформація про те, що Олександр Онищенко має намір повернутися в Україну і взяти участь в дострокових парламентських виборах. Пізніше стало відомо, що нардеп Онищенко подав документи в ЦВК.

15 червня ЦВК відмовила політику в реєстраціїна підставі того, що він не проживав постійно в Україні протягом п’яти останніх років. За даними НАБУ, Онищенко разом з соратниками продавали газ держпідприємства Укргазвидобування через псевдобіржі, що завдало державі збитків на суму понад 1,613 мільярда гривень.

Дострокові вибори в Раду повинні відбутися 21 липня.

Нагадаємо, Шостий апеляційний адмінсуд Києва зобов’язав ЦВК зареєструвати нардепа-втікача Олександра Онищенка кандидатом на виборах до Верховної Ради. Суд аргументував його тим, що Онищенко нібито представляв Україну на кінних змаганнях за кордоном.

Leave a Comment

Your email address will not be published.