ДБР зареєструвало ще одне кримінальне провадження щодо витівок Петра Порошенка

15 липня 2019 року Державне бюро розслідувань зареєструвало ще одне кримінальне провадження щодо витівок Петра Порошенка – на цей раз за заявою колишнього голови Апеляційного суду м.Києва Антона Чернушенка.

Антон Васильович, який з червня 2015 року переховується за межами України,  раніше розповідав, що Порошенко викликав його на Банкову у жовтні 2014 року й вимагав винесення певних рішень у певних справах, а в наступному передавав вказівки в Апеляційний суд м.Києва через  заступника глави Адміністрації Президента Олексія Філатова. Також Чернушенко не раз стверджував, що судді Апеляційного суду м.Києва були змушені санкціонувати прослуховування телефонів послів західних держав, місій ОБСЄ та МВФ в Україні.

Треба сказати, що розповідь Чернушенка буде неповною, якщо не згадати, за яких обставин йому довелось «ставати на лижі»: Петро Олексійович на той час намагався віджати у свого партнера Ріната Леонідовича компанію «Нафтогазвидобування» (до речі, екс-керівник цієї компанії Олег Семінський, якого за часи злочинної влади, начебто, викрали та утримували впродовж 3 років якісь бандити, найняті, за твердженням Семінського, колишнім власником Миколою Рудьковським, нині обраний народним депутатом від «Слуги народу» по 205 округу в Чернігівській області). Так ось, суддя Печерського райсуду Києва  Світлана Волкова, яка перебувала «на гачку» через відкрите щодо неї кримінальне провадження, наклала арешт на майно компанії й навіть видобутий газ (підкреслюю – арешт був накладений у справі про викрадення Семінського, бо ніякого розумнішого приводу в Генпрокуратурі не змогли придумати), а Чернушенко, простимульований найбагатшим українцем, той арешт намагався скасувати. Це коштувало йому не тільки посади: кримінальне провадження було миттєво зареєстровано як проти самого судді, так і проти його сина.

Що ж стосується прослуховування послів західних держав, то й тут Антон Васильович проявив скромність і не розповів, як вже після його втечі співробітник режимно-секретного відділу Апеляційного суду м.Києва за 2 тис. доларів сфотографував телефоном і передав сину Чернушенка цілу низку документів з грифом «цілком таємно». Один з них – клопотання СБУ про отримання дозволу про проведення негласних розшукових дій відносно посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістофа Вайля  – я ще в листопаді 2016 року  прокоментував на своєму сайті з романтичною назвою «Хроніки Українських Йолопів»

Володимир Бойко — незелажний оглядач

Leave a Comment

Your email address will not be published.