Денисова їде до Москви на суд над полоненими моряками

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова 16 липня проведе зустріч із російським омбудсменом Тетяною Москальковою у Москві та планує відвідати судове засідання щодо продовження арешту українським військовополоненим. Про це омбудсменка заявила в коментарі кореспонденту Укрінформу.

«Сьогодні виїжджаю до Москви. Завтра зустрічаюсь з пані Москальковою у неї в офісі, тому що ми домовились зробити певні кроки, підготувати деякі документи, щоб це надало нам можливість більш змістовно обговорити наші завдання, що стоять щодо реалізації гуманітарних прав наших громадян. І в тому числі — напрацювання механізму щодо повернення наших громадян. І ми завтра будемо це робити», — зазначила вона.

Уповноважена також відмітила, що завтра, 16 липня, до Москви прибувають родичі та рідні українських військовополонених.

«17 липня будуть відбуватись судові засідання щодо наших моряків, щодо розгляду зміни чи продовження запобіжного заходу», — додала Денисова.

Вона також підтвердила, що планує відвідати це судове засідання. Зранку 25 листопада 2018 року українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його.

Нагадуємо, суд над обранням нового запобіжного заходу головному редактору «РИА Новости Украина» було перенесено через технічні обставини. Адвокат Вишинського Андрій Доманський прокоментував хід справи та повідомив, що вимагає повного звільнення свого підзахисного і навіть впевнений, що це дійсно трапиться вже в цьому місяці.

Leave a Comment

Your email address will not be published.