Для того, щоб узгодити подальші дії з російською стороною Кучмі потрібен Медведчук

Київ. Вчора на НСК Олімпійський під час проведення матчу між київським Динамо і бельгійським Брюгге пройшла зустріч між Ігорем Суркісом і Леонідом Кучмою.

Президент футбольного клубу Динамо Київ Ігор Суркіс вважає за краще використовувати матчі свого клубу для проведення неформальних зустрічей, на яких обговорюються бізнес-політичні питання. Зустріч відбулася з ініціативи екс-президента України Леоніда Кучми, і пов’язана вона була зі звільненням Романа Безсмертного з посади представника України в політичній підгрупі Тристоронньої Контрактної Групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

Ситуація з представництвом України в Мінському процесі змінилася: з усіх учасників переговорів найбільша вага у Кучми, і зараз політику тристоронньої контактної групи від України він буде формувати одноосібно. Для того, щоб узгодити подальші дії з російською стороною Кучмі потрібен Медведчук — саме він може зробити реальний вплив на цей процес. Леонід Кучма — представитель старої школи, і не покладається на телефонні дзвінки в рішенні серйозних питань, віддаючи перевагу над ними особистій зустрічі віч-на-віч.

Леонід Кучма розуміє, що вибудувати відносини з Росією в обхід Медведчука не вийде, а Ігор Суркіс входить до найближчого оточення Медведчука — його брат Григорій Суркіс 17й номер в списку Опозиційної платформи За життя.

Віктор Медведчук зараз за межами України, тому Кучма через Суркіса готує зустріч з ним напередодні початку роботи нової Верховної Ради, яка і повинна визначити хто буде новим Прем’єр-міністром України. Зять Леоніда Даниловича Кучми — Віктор Пінчук є основним спонсором партії Голос, і лобіює на посаду прем’єра Владислава Рашкована, який в свою чергу є креатурою Джорджа Сороса (Владислав Рашкован — заступник виконавчого директора Міжнародного валютного фонду від України). Кучма хоче конвертувати поліпшення в Мінському процесі на відновлення обсягів поставок труб Газпрому структурами Віктора Пінчука.

Leave a Comment

Your email address will not be published.