До чого призведе Україну конфлікт між Сурковим — Медведчуком

Народний депутат України Надія Савченко підтвердила інформацію стосовно конфлікту між радником президента РФ Владиславом Сурковим та кумом Володимира Путіна — Віктором Медведчуком. Так в ефірі телеканалу Zik вона озвучила такі тези: 

«Затримання Романа Лягіна, який причетний до незаконних референдумів в Донецькій області це гра проти Суркова. Саме Сурков зараз займається обміном полонених.

Це не схвалила стара спайка українських і російських політиків (Медведчук-Порошенко), а також 5 -й відділ ФСБ. До того ж, і Медведчуку, і Порошенко зараз вигідно перешкодити обміну заручниками, який курирує Володимир Зеленський і Владислав Сурков.Тому Генпрокуратура в особі Луценка вирішила використовувати проти Суркова — Романа Лягіна. «

Отже Надія Савченко підтвердила наші тези стосовно того факту, що окрім Віктора Медведчука в такому обміні полонених не особливо зацікавлений 5-й відділ ФСБ РФ, котрий веде боротьбу проти Суркова.

Також наше джерело з Адміністрації Президента Путіна повідомляє, що з Москви наполегливо рекомендують виключити зі списку «Опозиційною платформи за життя» (Медведчука-Бойко) Іллю Ківу і Вадима Столара. Наше джерело уточнює, що ці прізвища лягли в зелену папку на доповідь президенту Путіну з поясненням персоналій, що викликало невдоволення. Внутрішні протистояння між вежами Кремлю наростають і кожен прорахунок дорого коштує.

Єдине не зрозуміло, як будуть їх виключати, адже це була квота Вадима Рабиновича, а він відмовився їх знімати в плоть до виходу з партії. Ми вже повідомляли, що Ківа —  троянський кінь від Авакова, а значить узгоджений з Ігорем Коломойським. Дуже схоже, що таку багатоходівку продумали в Москві на Ільїнці (не виключено, що за участю Владислава Суркова), щоб загнати в пастку Віктора Медведчука, котрий став вважати, що він єдиний і незмінний куратор по Україні.

Leave a Comment

Your email address will not be published.