Джо Байден запропонував хабар Україні

Джо Байден запропонував хабар Україні.

У кандидата в президенти США, екс-віце-президента Джозефа Байдена запитали: «Якби Вас обрали президентом США, щоб ви зробили для протистояння російській агресії проти України?».

У відповідь Джо Байден озвучив чотири пункти своєї програми по Україні, які він планує втілювати в разі обрання на пост президента США. Серед пунктів прозвучали такі речі, як збільшення допомоги Україні з боку США в економічній і військовій сферах, дипломатична підтримка і т.д.

Слова Байдена є прямим мессенджем українській політичній еліті, що Демократи готові купити їх підтримку перед виборами 2020. А підтримка демократам зараз потрібна, як ніколи. Демократам, зокрема Байдену, вже наступає на п’яти адміністрація Трампа, у всю розгойдуючи скандал з корупцією в компанії Burisma, де також замішаний син Байдена. Проте, що за демократами вже виїхали свідчать і регулярні зустрічі людей Трампа з представниками Зеленського, а також вчорашній приліт радника Джуліані Сема Кисліна.

Крім того, тісні контакти нинішньої адміністрації Білого дому з Зе Командою можуть витягнути дуже багато неприємних речей про діяльність американського посольства в Києві, яке активно топило проти Трампа і працювало в інтересах Демпартії.

Тому заяву Байдена можна розцінювати як хабар. Однак ніхто на це не піде, тому що від співпраці з демократами ще поки ніхто не виграв. Для прикладу можна згадати Лещенко, Ситника, Луценко, які виявилися втягнуті в міжнародний скандал і до сих пір розгрібають наслідки своїх дій.

Leave a Comment

Your email address will not be published.