Джордж Сорос наносить удар по екс-президенту Порошенко

Відомий у світі філантроп та меценат Джордж Сорос продовжує «бити» по рейтингам екс-президента Петра Порошенко. Так прем’єр-міністр Молдови Майя Санду виступила зі звинуваченнями проти Петра Порошенка. Всі знають, що Майя Санду — це людина Сороса, яку «виростили і створили», як політика по грантових програмах.

А ось і сама заява: «Порошенко допомагав олігархові Плахотнюку в його сірих контрабандних схемах і корупції. Контрабанда йшла в ПМР і назад через Україну». Тут варто зауважити, що зараз Порошенко можуть звинуватити у контрабанді наркотиків, через Україну-ПМР-Молдову, а далі в Румунію (ЄС).

До речі там вже почали звинувачувати екс депутата Молдови, Костянтина Цуцуї в цьому. Також Порошенко звинуватять в тому, що він отримував відкати за відправку «чорного металу» на ММЗ (Рибниця -ПМР).

Майя Санду розпочала кампанію з міжнародної дискредитації Порошенко. Зараз багато західних ЗМІ напишуть про це. Джорджу Соросу — це вигідно, тому що йому треба прокачати рейтинги Святослава Вакарчука, який грає на одному електоральному полі з Петром Олексійовичем. Вакарчука прокачують не тільки на внутрішньому ринку (в самій Україні), а ще серед всіх діаспор, так як у Порошенка там ще вагома підтримка.

Leave a Comment

Your email address will not be published.