Екс-депутат Партії Регіонів Василь Хара агітує голосувати за «Слугу Народу» та «Рух нових сил»

«Я готовий!» — це була лише передвиборна заготівка. Він виявився не готовим і команда у нього вкрай слабка. Але навіть своїми незграбними діями, Зеленський ламає систему злодійської влади. Йому потрібно дякувати хоча б за те, що збив мародера Порошенко.

Надія ще є. Ті, у кого є мізки, хто втомився від мародерської влади, хто сподівається на зміни, повинні організуватися і створити в ВР плацдарм для подальшого руху України в бік держави для людей. Для цього, потрібно віддати максимальну кількість голосів на виборах в ВР двом партіям- «СН» Зеленського і «РНС» Саакашвілі. Не можна допустити в парламент антиукраїнські, путінські партії, холуїв пороху типу «Голос» недоучки Вакарчука.

Не можна голосувати за партії, які з’являються тільки на виборах, назви яких виборець навіть не пам’ятає. Всі вони-проекти олігархів, які намагаються зберегти за собою владу. А що стосується партії «ЄС» Порошенко, її потрібно заборонити, а Петра посадити на довічне ув’язнення. Прихильників  Європейської Солідарності оголосити ворогами України, з відповідними наслідками. 73% повинні довести, що вони справжні господарі держави! Так говорить Конституція. А Зеленського необхідно примушувати до правильних дій, заради порятунку України!

Leave a Comment

Your email address will not be published.