Екс-президент України Петро Порошенко звернувся до народу та Володимира Зеленського

Екс-президент України Петро Порошенко, щойно звернувся до Президента України Володимира Зеленського та народу України з офіційним зверненням. В ході звернення екс-президент привернув увагу до завтрішньої зустрічі Володимира Зеленського з представниками ЄС та НАТО у Брюсселі.

«Завтра відбудеться дуже важлива і символічна подія – перший візит новообраного президента до столиці Європейського Союзу – Брюсселю. Для всієї України важливо, щоби окрім символів і розмов ми побачили чіткий зміст. Бо в Януковича теж було багато розмов про євроінтеграцію в той час, коли Україну насправді намагалися повернути в Російську імперію».

«Йдеться про те, щоби зберегти наші напрацювання: чотири союзи України та ЄС – енергетичний, цифровий, митний, а головне – підтвердити чіткий план щодо вступу України в НАТО і Євросоюз. Бо членство в НАТО – це є безпека для країни і для громадянина, це є мир на умовах України. А членство в ЄС – це дотримання прав людини і добробут кожного українця. І це основа програми партії «Європейська солідарність». Ми будемо боротися за те, щоби реалізувати цей план. Завтра важливий день. Тож я бажаю успіху і Україні, і її Президенту».

Екс-президент Петро Порошенко наголосив на досягненнях країни у напрямку ЄС та НАТО, як важливими складовими українського суспільства та сподівається що від цих стратегічних цілей Зеленський не буде ухилятися, як ухилявся екс-президент України Віктор Янукович.

Звернення Петра Порошенка

Завтра відбудеться дуже важлива і символічна подія – перший візит новообраного президента до столиці Європейського Союзу – Брюсселю. Для всієї України важливо, щоби окрім символів і розмов ми побачили чіткий зміст. Бо в Януковича теж було багато розмов про євроінтеграцію в той час, коли Україну насправді намагалися повернути в Російську імперію.Йдеться про те, щоби зберегти наші напрацювання: чотири союзи України та ЄС – енергетичний, цифровий, митний, а головне – підтвердити чіткий план щодо вступу України в НАТО і Євросоюз. Бо членство в НАТО – це є безпека для країни і для громадянина, це є мир на умовах України. А членство в ЄС – це дотримання прав людини і добробут кожного українця. І це основа програми партії «Європейська солідарність». Ми будемо боротися за те, щоби реалізувати цей план.Завтра важливий день. Тож я бажаю успіху і Україні, і її Президенту.

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 3 червня 2019 р.

Leave a Comment

Your email address will not be published.