Екстрадиція одіозного олігарха: «Домовлялися про одне — а вийшло як завжди»

Топ новиною цього тижня  стала екстрадиція одіозного олігарха Дмитра Фірташа до США де йому загрожує до 50ти років позбавлення волі з конфискацією майна.

Наші джерела повідомляють, що в екстрадиції Фірташа в США, найбільшим вигодонабувачем буде Ігор Валерійович Коломойський. Так як, вся ця справа з екстрадіцією —  це все війна за українську газову «трубу» та «газові потоки». Зараз всі почнуть шукати причину, чому 5 років не чіпали Фірташа, а зараз його можуть депортувати. Все залежить чи підпише міністр юстиції це рішення? Джерела Inside повідомляють, що в цій історії все дуже просто.

По-перше, вже немає Президента Петра Порошенко з котрим ділили Україну в 2014, але це і не найголовніше. По-друге, Ігор Коломойський веде свою гру по зачистці України від непотрібних олігархів-конкурентів. Наступним кому варто задуматися, це одному з організаторів майдану в Україні Сергію Льовочкіну і бізнес партнеру по газовим схемам Юрію Бойку, адже саме Фірташ може «злити» багато цікавої інформації в обмін на свою свободу. Ось це і є —  війна за «трубу» і газові потоки. Тепер США зможуть легко шантажувати соратників кума Володимира Путіна Віктора Медведчука для правильної політичної лінії.

Адже у Фірташа на Льовочкіна є багато цікавої інформації, та й про Порошенко Фірташ може розповісти багато цікавого, чим знищить рейтинг Петра Олексійовича остаточно. Саме Дмитро Фірташ був одним із спонсорів бренду Володимира Зеленського і з Коломойським він «спілкується», але в бізнесі немає  друзів,  є тимчасові партнери. Так прихованою інтригою, Ігов Валерійович Коломойський усуває відразу кілька «сильних» політичних і бізнес фігур з української гри престолів, а також сам хоче увійти на «ринок газу» і включиться в боротьбу за «трубу» і «облгази», котрими володіють любі друзі Фірташа.

Тож навіщо Коломойському зайві «куратори» бренду Зе, якщо можна самому мати повний вплив.

Leave a Comment

Your email address will not be published.