Елтон Джон звинуватив Росію в дволикості: відповідь чекати себе не змусила

Британський музикант Елтон Джон дав в мережі коментар щодо скандального інтерв’ю президента Росії Володимира Путіна виданню Financial Times.

В інтерв’ю Володимир Путін торкнувся теми ЛГБТ: «Я не хочу нікого образити, розумієте, нас і так роблять гомофобами й так далі. А ми нічого не маємо проти людей нетрадиційної сексуальної орієнтації. Дай Бог здоров’я, нехай живуть так, як вважають за потрібне. Але деякі речі для нас здаються надмірними».

Слова Путіна були представлені на сайті Кремля.

Елтон Джон з цього приводу опублікував в Twitter повідомлення, в якому дорікнув Росії в лукавстві:

«Я категорично не згоден з вашою думкою про те, що політика з підтримки мультикультуралізму і сексуального розмаїття застаріла. Я бачу лукавство в словах про те, що ви хочете, щоб ЛГБТ «були щасливі» і що «у нас немає проблем з цим». Але російські прокатники піддали жорсткій цензурі мій фільм «Рокетмен», видаливши всі згадки про те, що я знайшов щастя в 25-річних відносинах з Девідом і що ми виховуємо двох прекрасних синів. Мені здається, це лицемірство», — написав музикант.

Російське видання Дождь, через деякий час привела міркування Путіна на прес-конференції під час саміту «великої двадцятки» в японській Осаці, де він порушив тему прав ЛГБТ в Росії.

Путін підкреслив, що ставлення до представників цієї спільноти «спокійне і неупереджене».

Крім того глава відповів на критику Елтона Джона.

За словами президента, в Росії «дуже рівне ставлення до представників ЛГБТ-спільноти», «спокійне і неупереджене».

«У нас є закон, за який нас все дістають, — це закон про заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх. Ну, послухайте, давайте дамо людині вирости, стати дорослим, а потім вирішити, хто він такий. Залиште дітей у спокої. Зараз  чого тільки немає — шість чи п’ять підлог навигадували, трансформери, транс… я не розумію навіть, що це таке», — сказав Путін.

Він додав, що Елтон Джон «помиляється».

 «Я його дуже поважаю, він геніальний музикант. Він же їздить до нас, ми із задоволенням його всі слухаємо. Я думаю, що він помиляється, я нічого тут не пересмикнув. У нас дійсно дуже рівне ставлення до представників ЛГБТ-спільноти», — сказав Путін.

Також він підкреслив, що «ця частина суспільства досить агресивно нав’язує свою точку зору», а так, на його думку, бути не повинно і всім «треба бути більш лояльними один до одного, більш відкритими та транспарентними».

Leave a Comment

Your email address will not be published.