Генпрокурор Юрій Луценко звинуватив НАБУ і ДБР в роботі на посольство США

Генпрокурор Юрій Луценко не став чекати поки його колеги з сусідніх відомств потоплять його і вирішив звинуватити НАБУ і ДБР в роботі на посольство США. У нього навіть є докази, які повинні вплинути на реорганізацію ДБР і НАБУ.

«У мене за рішенням суду законно отримані докази того, що працівники НАБУ передають проекти підозр в посольство однієї з дружніх нам країн. І про це відомо … цій дружній державі. Тому я вважаю, що саме це повинно було привести нашого нового президента, який теж про це знає, до необхідності перезапуску ДБР і НАБУ і проведення конкурсу на посаду керівника «, — заявив Луценко.

Він додав, що в рамках перезапуску обидва відомства повинні бути об’єднані.

По-перше, раніше ми вже писали, що НАБУ працює на Штати. Тільки за нашими даними, у детективів в будівлі сидять три агента ФБР, які курирують діяльність і дають поради. До речі, саме через це можуть бути пов’язані всі провали НАБУ, так як американці не орієнтуються на українські реалії та керуються американськими нормами роботи.

По-друге, такі заяви не просто слова на вітер. Після слів Луценка щодо Труби та Ситника можуть ініціювати перевірки. Як ми пам’ятаємо проти двох товаришів уже заведено кримінальні справи. І шанс виїхати за ґрати вже більш помітний.

По-третє, про об’єднання двох відомств. Система цих антикорупційних органів вибудувана таким чином, що ДБР і НАБУ можуть існувати виключно в стані ворожнечі один з одним і разом жити не вийде. Простіше розформувати і створити новий орган.

Leave a Comment

Your email address will not be published.