Глобальні зміни з питань Мінських угод будут відчутні після виборів парламенту

Радник президента Володимира Зеленського з економічних питань Данило Гетманцев підтвердив наш інсайд, що глобальні зміни з питань «Мінських угод» підуть після виборів і зачистки екс-влади, а також знищення їхнього рейтингу (тотальної дискредитації Порошенко в особі громадськості).

Так він заявив: Перші результати — розведення військ в Станиці Луганській. Це потрібно зробити по всій лінії фронту. Друге, що потрібно зробити — це обмін полоненими за схемою «всіх на всіх». Ми розуміємо, що до парламентських виборів це неможливо, тому що ні один успіх президента не буде підтриманий РФ, що грає на стороні проросійських сил «, — зазначив радник Зеленського.

До речі він сказав відмінний новий меседж, що відключаючи водопостачання Криму, ми шкодимо людям, які є нашими громадянами. Мені здається, що це не той метод, який потрібно використовувати для відновлення контролю за нашими територіями «.

Цей меседж підтверджує наш інсайд, що команда Зеленського працює над тим, щоб повністю дискредитувати всі результати Порошенко і все його методи. Завдання стоїть показати, що всі дії Порошенко були помилкові і шкодили Україні і українцям, що політика «батога» не дала позитивних результатів, а тільки відштовхнула Крим і Донбас від України.

Ну і звичайно — це меседж відправлений Кремлю, що Україна готова розглядати питання про відновлення подачі води в Крим, що дуже важливо для цього регіону і важливо Кремлю.

Leave a Comment

Your email address will not be published.