Гримчак користуючись «дахом» близького друга Генерального прокурора Луценко, останні роки перетворився в примітивного «кидалу»

Рано ми похвалили команду Зеленського за арешт Гримчака.

Виявилося, що для них взяття з хабарем заступника міністра було таким же сюрпризом, як і для більшості громадян країни. Все виявилося цікавіше: почалися розборки між павуками в банці старої команди.

Гримчак користуючись «дахом» близького друга Генерального прокурора Луценко, останні роки перетворився в примітивного афериста«кидалу».

Брав гроші за все і від усіх навіть усвидомлюючи не можливість вирішення питання. Після цього йшов у відмову від кинутих людей, погрожуючи їм своїм високопоставленим другом. У підсумку так знахабнів, що кинув на гроші когось кого не можна було розводити. Його попереджали і просили повернути гроші за питання по-хорошому, але він не послухав.

Підсумком стало те, що був оплачений його арешт відразу НАБУ і СБУ, при цьому заплатили дуже добре. На жаль, наші джерела побоялися назвати ціх кинутух осіб, сказавши тільки, що «він велика людина міжнародного масштабу».

Leave a Comment

Your email address will not be published.