«Гройсман втратив гідність та зрадив національні інтереси» — Ірина Геращенко

Перший віце-спікер Верховної Ради кандидат у нардепи від Європейської солідарності Петра Порошенка Ірина Геращенко вважає заяву прем’єра Володимира Гройсмана про те, що старі партії, такі як БПП, мають відійти в минуле, «втратою гідності та здорового глузду», — про це вона заявила в ефірі телеканалу Прямий.

«Ви знаєте, розпочався кастинг на майбутнього прем’єр-міністра, хоча конкурс начебто не оголошувався. І деякі політики втрачають гідність та здоровий глузд. Очевидно, що це не відповідає європейській культурі, європейській практиці. І дуже прикро спостерігати подібну втрату гідності та здорового глузду від політиків дуже різних поколінь, але ми бачимо об’єднаних старою політичною культурою», — наголосила Геращенко.

Також вона закликала всіх політиків демократичного табору пам’ятати про те, що сто років тому амбіції і чвари знищили шанс України на незалежність.

«І от дехто з політиків, відчувається, диплом має, але з освітою проблеми. Є брак історичної освіти. Бо інакше були б зроблені уроки, і ніхто, ані вголос, ані стратегічно не дозволяв би собі такі заяви — зрада політичної команди, яка мала причетність до твого політичного успіху, до твоєї політичної кар’єри», — сказала вона.

У неділю ввечері прем’єр Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV заявив: «Старі партії, такі як БПП, Батьківщина мають відійти в минуле. У них була можливість приймати важливі для країни рішення, але вони цього не зробили».

Нагадаємо, Володимир Гройсман створив політичну партію Українська стратегія. до першої п’ятірки увійшли міністр освіти Лілія Гриневич, міністр культури Євген Нищук, міністр Кабміну Олександр Саєнко та перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джаппарова.

Leave a Comment

Your email address will not be published.