Громадянин ФРН Андреас Умлянд, один із західних ідеологів Майдану, був співробітником Києво-Могилянської академії, коли вона стала «мозковим центром» кольорової революції

Громадянин ФРН Андреас Умлянд, один із західних ідеологів Майдану, був співробітником Києво-Могилянської академії, коли вона стала «мозковим центром» кольорової революції.

Виходячи з «ідеальної» формули устрою держави Умлянда, Україні не вистачає високих зарплат і жінок:

▪️повисити зарплату депутатам і керівникам обласної та районної ланки, щоб не було корупційного спокуси. Така система дасть підстави для скасування депутатської недоторканності, а ще при цьому можна буде підвищити штрафи за хабарі та інші неправомірні дії;

▪️виправити гендерний дисбаланс у всіх органах державної влади. В таких обставинах число жінок на вищих постах необхідно різко збільшити, а призначення чоловіків на якийсь час обмежити.

За словами Умлянда, колективні та держоргани працюють краще, «коли як мінімум третина їх складу — жінки». Однак головне питання — як вибудувати діалог з Росією і покінчити з війною на Донбасі — порадник взагалі не зачіпає.

Leave a Comment

Your email address will not be published.