Група Рината Ахметова іде на вибори з партіями медіаблогера Шарія та Труханова-Кернеса

Після невдалих спроб об’єднання в єдину опозиційну платформу з групою Віктора Медведчука, група Рината Леонідовича прийняла рішення об’єднатися з новоствореною партією українського медіаблогера та журналіста Анатолія Шарія.

Про це нам стало відомо, від нашого джерела в групі Ахметова. Нам повідомили, що багато хто з частини Опозиційного Блоку увійдуть в партію «Шарія». Поговорюють, що злиття може бути як частковим так і повним, оскільки Ринат Ахметов та його колега Борис Колесніков ще не прийняли остаточного рішення, тривають перемовини з олігархом Ігорем Коломойським про входження частини групи в партію «Довіряй Справам».

Достовірно відомо, що група Ахметова-Колеснікова робить упір на одномандатні округи у Донецькій, Харківський, Одеській та Запорізькій областях, де у Ахметова під повним контролем увесь адміністративний ресурс. Таким чином, група Ахметова очікує взяти 30 мандатів у Верховній Раді нового скликання.

Друга частина увійде до партії Анатолія Шарія, все тому, що Ринату Ахметову не підійшли умови кума Путіна Віктора Медведчука і він вирішив створювати свій проект. Партію яку очолить популярний блогер Анатолій Шарій, планують посилити партією Миру та Розвитку Вадима Новінського. До лав новоутвореного об’єдання Шарія увійде може увійти Олена Бондаренко, Олена Бережна, Олена Лукаш і більша частина Ахметівського Опозиційного блоку.

Так тут вірно, деякі з наведених ломів можуть опинитися в партії Шарія, але не «старі політики». Зараз йдуть обговорення стосовно кандидатур. Але повного об’єднання з партією точно не буде. Шарій хоче зробити, щось на кшталт «народної інтернет партії», куди увійдуть багато активних молодих людей. Мета Анатолія не перемога на цих виборах, а створення своєї сітки активу, а також його мета не ці вибори, а наступні. Тому зараз Анатолій не буде «бруднити» себе спірними особистостями.

Що ж стосується Михайла Добкіна, то він ще не прийняв остаточного рішення з ким буде йти на дострокові вибори. Особисто Михайло Маркович веде перемовини з Ігорем Коломойським та Генадієм Кернесом, та поки що пріймає рішення як йому бути в цій ситуації: чи далі двигатися з групою Ахметова чи підтримати проект «Довіряй Справам».

До того ж  як повідомляє джерело з «навколокремлівської» тусовки, Владислав Сурков відмежувався від роботи з Медведчуком, на всіх зустрічах заявляє, що йому завжди не подобалися його пропозиції по Україні, а останній рік підтвердив некомпетентність Медведчука і невміння налагодити діалог серед опозиції. Всі провали по українському напрямку списані на Медведчука. Тому Ахметов домовився з радником Президента Росії Сурковим про підтримку та відсторонення Медведчука від україно-російських видносин.

Leave a Comment

Your email address will not be published.