Ідея з повним зняттям недоторканності вже не так актуальна, як раніше

Зараз пішов розгін меседжу, що партія «Слуга Народу» не вноситиме законопроект про повне зняття депутатської недоторканності.

Наші джерела підтверджують, що такі розмови в «Слугу народу» йдуть. Політтехнологи «Слуги народу» опрацьовують чергову фішку з «ілюзією народовладдя», як з виборами губернаторів. Нібито народ вибирає, але в реальності вибирають інші. Так хочуть нібито зняти недоторканність, але зняти частково. За такий варіант виступає Глава ОП Андрій Богдан. Зеленський поки не дав своєї згоди, поки не побачить повного проекту.

Як повідомляє наше джерело, Глава Офісу Президента Андрій Богдан аргументує це так: Зараз щоб затримати нардепа необхідно пройти величезну правову бюрократичну тяганину, а якщо зняти повністю недоторканність, то арешти будуть проходити легко, їх всіляко можна буде використовувати в своїх цілях.

Також олігархи, опоненти Зеленського і зовнішні гравці будуть всіляко використовувати такі механізми тиск на нардепів. Тому тепер роль силовиків виростає над нардепами. Будь-який слідчий стає більш «вагомішим», ніж депутат ВР. Також будь-який суддя стає більш «могутнішим» чим нардеп. Загалом, ідея з повним зняттям недоторканності вже не так актуальна, як раніше.

Leave a Comment

Your email address will not be published.