Ігор Коломойський — олірарх № 1 в Україні на найближчі 5 років

Партія Слуга народу гарантовано отримує більшість у Верховній Раді України. З великою часткою ймовірності можна зробити висновок: коаліція може бути сформована 241 — 245 депутатами від Слуги народу, з яких 122 проходять за списком, а 123 — 119 депутатів — за мажоритарними округами.

Це означає, що Прем’єр — міністр, і весь склад Кабінету Міністрів України може бути сформований однією партією — вперше в новітній історії України. Вся стара політична система рухнула в один день, і залишилася в минулому — проект Коломойського виявився успішним, і абсолютна влада може виявитися в руках однієї політичної сили, на яку він має вплив.

Його перемога — це тонкий розрахунок електоральний підтримки Зеленського, адмінресурсу і оргроботи. У Слуги Народу було два штаби: реальним керував сам Коломойський, в публічному, який був сформований групою професійних грантоїдів де сиділи люди Зеленського — тактична гра на балансі інтересів з Держдепом проведена на вищому рівні.

У Коломойського золота акція в Слузі Народу: він вийшов на рівень глобального гравця — це вже доконаний факт. Призначення силовиків, губернаторів, формування бюджету, переговори з ключових питань тепер будуть проходити з його участю, неформально, інтереси Коломойського представлятиме його консільєрі — глава Офісу Президента Зеленського Андрій Богдан.

Зараз Ігор Коломойський — олірарх № 1 в Україні на найближчі 5 років. Всі питання він буде вирішувати з позиції сили — йому так комфортніше, він вже може собі це дозволити в повній мірі.

Leave a Comment

Your email address will not be published.