Ігор Коломойський сформував свою групу підконтрольних депутатів у Верховній Раді

Ігор Коломойський сформував свою групу підконтрольних депутатів у Верховній Раді в кількості понад 70 осіб — таким чином він отримує золоту акцію у фракції Слуги народу, без якої буде неможливо провести жодне ключове рішення Верховної Ради України 9го скликання.

Аваков зберігає пост глави МВС в майбутньому Кабінеті Міністрів України. Інформація підтвердилася:

Чинний глава МВС Арсен Аваков зустрічався з Президентом України Володимиром Зеленським.

Деталі: Аваков просив Зеленського внести його кандидатуру на пост міністра внутрішніх справ в новому Кабміні, проте отримав відмову, Зеленський запропонував йому посаду віце-прем’єра — Аваков відмовився.

Збереження посади за Аваковим лобіює Ігор Коломойський, у якого в майбутній фракції Слуги народу налічується більше 65 депутатів, сам Аваков формує свою групу депутатів у майбутній Верховній Раді під назвою Порядок, в кількості 56 депутатів — мажоритарників. Не всі з них увійдуть до фракції Слуги народу у Верховній Раді України 9го скликання.

Для Коломойського не є принциповим питання кандидатури Прем’єр-міністра України — йому важливий силовий блок: глава МВС, Генпрокурор і Глава СБУ, саме завдяки йому він зможе контролювати майбутній Кабінет міністрів і Верховну Раду.

Юлія Тимошенко, як інформують наші джерела, також зустрічалася з Ігорем Коломойським. Кажуть, вони домовилися. Поки невідомо про що саме, але наші джерела повідомляють, що темами розмови були «комітети ВР», «крісла в уряді» і Верховна Рада. Також обговорювали стратегію щодо земельної реформи. Якщо Юлія Володимирівна отримає своє, то вона готова змінити свою позицію щодо «земельної реформи» (приватизація землі) з радикальною до компромісної.

Leave a Comment

Your email address will not be published.