Ініціатива Святослава Вакарчука спрямована проти кума Путіна Віктора Медведчука

Багато років підтримуваний Михайлом Фрідманом лідер партії «Голос» співак Святослав Вакарчук заявив про необхідність карати «переговорників» з Росією, не уповноважених на це державою, позбавленням волі на строк до 15 років. Він пропонує внести зміни в ст. 111 Кримінального кодексу України «держзради».

Дана ініціатива явно спрямована проти Віктора Медведчука і №1 у списку «Опозиційний платформи« За Життя» Юрія Бойка. Владислав Сурков, який раніше займався переговорами про долю ЛДНР у світі на Донбасі, прийшов в «велику політику» з банку Михайла Фрідмана.

У ЗМІ просувається інформація, що Віктор Медведчук нібито конкурує з Владиславом Сурковим. При цьому очевидно, що Владислав Сурков — третьоступеневий виконавець (ні Путін, ні Лавров, ні навіть Вайно / Медведєв / Кирієнко). А ось Віктор Медведчук — потенційний лідер проросійського руху в Україні. І інших кандидатур, яким би міг довіряти Кремль — які б не просували інтереси українських олігархів, немає. «Газова група» Юрія Бойко в орбіті Дмитра Фірташа.

«Металургійно-електроенергетична група» Вадима Новинського, Олександра Вілкула, Євгенія Мураєва в орбіті Ріната Ахметова. «Мерська група»: мер Харкова Геннадій Кернес і Одеси Геннадій Труханов в орбіті Ігоря Коломойського.

Leave a Comment

Your email address will not be published.