Канал «Прямий» купив обіцяну Зеленським квартиру для сімї загиблого гірника у Львові

«Пропозицій щодо спільної купівлі від президента, який на камери пообіцяв оплатити 50% вартості житла, не надходило. Сьогодні, 3 червня, телеканал «Прямий» придбав квартиру для родини загиблого шахтаря. В 48-річного Михайла Павлика залишилися дружина та троє дітей – два хлопці 16 й 15 років та 8-річна донька. Сім’я тепер житиме у власній квартирі, в будинку, де вони раніше винаймали помешкання, повідомляє сайт каналу».

«Трикімнатна квартира площею 72 кв. м розташована в місті Червоноград на вулиці Сокальська, 28. Антоніна Павлик розплакалася, коли дізналася, що вона стала власницею квартири», – йдеться в дописі. «Станом на 3 червня інформації про те, що родина шахтаря отримала житло від Володимира Зеленського, немає. Також жодних звернень на адресу «Прямого» щодо придбання житла від глави держави не надходило», – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, 30 травня під час візиту на шахту Львівщини, де внаслідок аварії загинули двоє гірників, президент Володимир Зеленський мав словесну перепалку з журналісткою телеканалу «Прямий». Зокрема, Зеленський запропонував журналістці, щоб він та телеканал «Прямий» скинулися 50% на 50% та купили квартиру родині шахтаря.

Вчора на шахті "Лісова" на Львівщині трапилась трагедія — загинуло двоє шахтарів. Хочу висловити щирі співчуття рідним та близьким загиблих гірників.І додам кілька слів про вчорашній візит президента Зеленського на шахту "Лісова" на Львівщині і про нібито "скандал", якого насправді не було. Поки В. Зеленський робив селфі з шаурмою, дорогою на Львівщину, на копальні його чекали гірники і родичі загиблих кілька годин. Люди обговорювали серіал "Слуга народу", де за сценарієм стається вибух на шахті "Лісова" і гинуть шахтарі. Гірники обурювались, що за їхніми прикметами не можна називати реальні шахти і населені пункти в якихось жартах. Зеленський вислухав скарги вуглярів на умови праці та затримку зарплати.Пообіцяв допомогти, купити квартиру сім"ї загиблого гірника. Але потім скерував цей клопіт до обласної влади. І тут президент побачив мікрофон телеканалу "Прямий" і сам розпочав розмову. (Все побачите на відео.).

Опубліковано Олею Зеліско Четвер, 30 травня 2019 р.

Leave a Comment

Your email address will not be published.