Кандидатка від партії «Слуга Народу» Юлія Яцик намагається давити на журналістів та погрожує

Нашою службою журналістських розслідувань був опублікований матеріал: «Кандидатка від партії Зеленського збила насмерть людну та відмазалася від тюрми»  у відношені до кандидата у народні депутати України, Юлії Яцик, котра балотується по 79 виборчому округу Запорізької області.

Сьогодні, дана особа розійшлася черговими епітетами в адресу нашого видання, спростовуючи інформацію та видаючи нашу новину як фейкову. Тому нам стало ще більш цікаво поспостерігати за даною «кандидатесею», котра представляє президентську партію.

До речі, у спростуванні інформації, ми так і не почули від Юлії Григоріївни відповідей, чому саме вона втекла від партії Олега Ляшка, та чому до цих пір приховувала пребування у лавах Радикальної Партії.

По-друге, героїня наших новин, так і не розповіла інформацію за що відбував покарання ії рідний батько, котрий взяв її провину на себе, хоча в момент скоєння Дтп за кермом перебувала наша кандидатка.

По-третє, спочатку прес-служба Юлії Григоріївни, пише нам на поштову скриньку листи з проханням зняти публікацію, оскільки вона наносить репутаційну шкоду іхній кандидитці, та пропонує співпрацю та фінансування ресурсу, коли ж ім відмовляють починає погрожувати судами та Президентом Зеленським, що нас рознесуть в пух і прах. 

В-четверте, ми офіційно звернулися за коментарем до лідера Радикальної Партії України Олега Ляшко, з питанням чи виходила  Юлія Григорівна Яцик з лав Радикальної партії, на що отримали відповідь: «Мені, нічого не відомо про її вихід з лав партії, оскільки особистої заяви Юлії Григорівни в секретаріаті партії не має»

Чому Юлія Григоріївна, котра позиціонує себе як адвокат, входить в Київську Міську Раду Адвокатів України, посвідчення № 4063, видане 29/06/2010 Київською міською КДКА, а не отримувала ліцензію у рідній області? Може тому, що Юлія Яцик просто придбала посвідчення в самій корумпованій структурі, де посвідчення адвокатів коштують від 10 тисяч у.о, про що є безліч матеріалів у ЗМІ.

В нас виникає питання до Президента Володимира Зеленського, котрий на днях зробив чергову заяву в адресу українських ЗМІ, з приводу тиску та погроз працівникам Засобів Масової Інформації: Як так виходить, що кандидат від Вашої Партії по 79 виборчому округу Запорізької області, Юлія Яцик зловживає Вашою довірою та чинить тиск на працівників ЗМІ з погрозами?

На днях, відбулося побиття колеги з видання Страна.юа Влада Бовтрука, завтра ж дана кандидатка, якщо недай боже потрапить до парламенту, отримавши кредит довіри населення буде чинити тиск і розправу?  Що ще приховує Юлія Яцик, котра блокує свою сторінку в фейсбук від виборців, відкриваючи тільки невеликій купці друзів?

Звертаємося до колег, та всіх хто має будь-яку інформацію стосовно протиправних дій Юлії Яцик, слати нам на поштову скриньку: [email protected]. Давайте разом зробимо цю героїню відомою, щоб їй більше не хотілося чинити тиск на журналістів та прикриватися Президентом.

А Вам, вельмишановна Юлія Григоріївна повідомляємо, що ми на те і є незалежними журналістами, щоб такі як Ви нас не могли ні купити, ні залякати.

Leave a Comment

Your email address will not be published.