Кандидатка від партії Зеленського збила насмерть людну та відмазалася від тюрми

Кандидатка у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі Запорізької області №79, Юлія Яцик свого часу п’яна в хлам збила насмерть людину, та відмазалася від покарання, підставивши свого рідного батька до ув’ язнення за цей злочин.

З офіційної біографії даної героїні можливо зазначити, що народилася 1979-08-14 року в місті Василівка Васильківського району Запорізької області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керуюча, адвокатське бюро «Адвокатська компанія Юлії Яцик», член Політичної партії  «Слуга Народу», проживає в місті Запоріжжі, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПП «Слуга Народу».

Чим же відома ця героїня? Ось, що нам вдалося дізнатися:  в 2012 році дана особа вже пробувала балотуватися до ВР під №28 від Радикальної партії Олега Ляшка.

Час йде, тому кандидатка швидко переорієнтувалася і записалася в Слуги Народу. Балотується вона в окрузі, в котрому народилася, та втекла жити до обласного центру, після страшливого ДТП, котре вона скоїла в нетверезому стані.

Так, збивши насмерть на своєму автомобілі людину, вона швидко зорієнтувалася та визвала батька, котрий приїхав на місце ДТП швидше ніж правоохоронці, та взяв всю провину на себе, за що отримав законне покарання. Але, наша сьогоднішня кандидатка у депутати, продовжувала відмазувати за гроші свого батька, в результаті спромоглася пом’якшити покарання до більш м’якого.

Після цього інцинденту, кандидатка і почала свою юридичну кар’єру. Для того, щоб відмазати батька, сім’ї прийшлося розпродати частину свого майна. Про цей жахливий випадок знають всі у Василівському районі.

Від клієнтів данної особи, котрих вона захищала, на просторах інтернету повнісенько скарг на діяльність Юлії Грігорівни. Чого варті лише комментарі мешканців, котрі вона видаляє зі своєї сторінки, та взагалі закриває сторінку для інших виборців.

Чого ж так боїться Юлія Григорівна, якщо вона така відкрита Слуга Народу? Якщо вона брала кошти для відмазування своїх клієнтів, а по результату нічогісенько не робила, то тоді є сенс видаляти погані коментарі.

Так, як же буде себе поводити дама, котра за ради своєї свободи, збила ні в чому не повинну людину, підставила свого  рідного батька до відбування покарання за свій злочин, дивитися в очі пересічним виборцям обіцяючи служити народу.

Яка Юлія Яцик Слуга Народу, ми з Вами вже побачили. Спочатку служила Ляшку, потім сама собі, кому ж планує служити надалі?

Leave a Comment

Your email address will not be published.