Кандидатка від Партії Слуга Народу Юлія Яцик входить до злочинного угрупування Веміра Давітяна

Ми вже раніше надавали матеріал відносно кандидатки у народні депутати України по 79 виборчому округу Запорізької області Юлії Яцик: «Кандидатка від партії Зеленського збила насмерть людну та відмазалася від тюрми». Після публікації даного матеріалу, Юлія Григорівна спочатку намагалася запропонувати нам кошти, та зняти публікацію, оскільки вона наносить їй електоральні втрати. Коли ж ій культурно відмовили у цьому проханні, дана кандидатеса почала нам погрожувати фізичною розправою її покровителів, котрі придбали для неї місце у Верховній Раді нового скликання від президентської партії Слуга Народу.

Пізніше після погроз та нахабної зухвалої поведінки Юлії Яцик, ми опублікували матеріал: «Кандидатка від партії «Слуга Народу» Юлія Яцик намагається давити на журналістів та погрожує» в якому висвітили діяльність даної персони, котра намагається маніпулювати не тільки виборцями, приховуючи безліч інформації, котру вона так намагається сховати від суспільства.

Після публікації вже цього матеріалу, до нас почали надходити повідомлення, від якоїсь Наталії Кругляк, котра представилася сестрою Юлії Яцик, і теж почала нам погрожувати. Якщо, дана особа дійсно є сестрою нашої кандидатки, то недивно, чому вони так бояться розголосу інформації, котру приховують від суспільства.

До речі, Юлія Яцик, входить до організованного злочинного угрупування «ОЗУ» Веміра Давітяна, котрий займається рейдерством, рекетирством, вимаганням, катуванням людей та вбивствами. До речі, Юлія Григорівна, як повідомила нас особа, котра організовувала підтримку Президенту Зеленскьому під час презедентської кампанії, та повинна була балотуватися по 79 виборчому окрузі від Слуги Народу, є коханкою Веміра Давітяна та за гроші відкуповує злочинну группу Давітяна від кримінальних справ.

Сам Вемір Давітян в широких колах людей розповідає інформацію, що саме Юлія Яцик є його людиною, що саме він повністю сплачує виборчу кампанію Юлії Григорівни, та заплатив за висування її від Слуги Народу один мільйон доларів США, тому Юлія Григорівна буде виконувати все, що Вемір їй накаже.

Ми і надалі будемо уважно спостерігати за діями Юлії Яцик, та звертаємося до голови партії Слуга Народу Дмитра Разумкова: Шановний пане Дмитро Олександрович, що така особа, як Юлія Яцик робить у президентській партії та чиї інтереси вона відстоює?

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.