Кличко очолює всі корупційні схеми і отримує величезні відкати, або він настільки тупий, що їм маніпулюють всі кому не лінь

Колись великий український боксер, чиє прізвище знають у всьому світі, вирішив полізти в політику.

Зараз Глава Офісу Президента Андрій Богдан лобіює варіант розпустити Київраду і відправити у відставку мера столиці. Вивчають досвід Юлії Тимошенко, яка відправляла у відставку через голосування в парламенті мера Києва Леоніда Чернівецького в 2008 році. Вже у вересні цього року хочуть винести дане питання в парламент.

Найбрудніше і мерзенне болото, яке тільки можна уявити. На нього рівнялося ціле покоління українців, а зараз він викликає лише презирство. Виходячи зі сказаного головою Офісу Президента Андрієм Богданом на прес-конференції, у нас є 2 варіанти.

Або Кличко очолює всі корупційні схеми і отримує величезні відкати, або він настільки тупий, що їм маніпулюють всі кому не лінь, а Віталій киває гривою і не лізе туди, куди не просять. Який з цих варіантів вірний вирішуватимуть правоохоронні органи.

До речі, в своєму новому інтерв’ю, пан Порошенко натякнув Віталіку про те, щоб той повертався до лав Європейської Солідарності, яка стала для Кличка відправною точкою в політиці. Пам’ятайте як говорили, що бренд «Слуга Народу» дає вам 15 відсотків підтримки, а ось бренд «ПЕС», навпаки, мінус 15. Самого Кличко можна порівняти з недавно побудованим пішохідним мостом.

У нього теж вклали багато грошей, представили в красивій обгортці, а за фактом отримали непрацююче «лайно». Після цього він зобов’язаний піти у відставку, щоб жителі столиці змогли вибрати нового мера Києва.

Leave a Comment

Your email address will not be published.