Коломойський активно натягує на себе ковдру одного з головних «смотрящих по Україні від Росії»

Як розповідають наші джерела, вчорашня ситуація з телемарафоном була ще складнішою, ніж ми писали вчора. Насправді всередині команди Зеленського люди Коломойського знали про те, що Медведчук у понеділок поставить Президента на шпагат.

При цьому вони координують свою роботу з головними замовниками кампанії по дискредитації Президента. Можливо, така координація відбувається і з командою Авакова. Вони свідомо відразу з декількох заходів через впроваджених людей «порадили» Зеленському так криво відповісти на виклик, ніж почали обрушувати його рейтинг серед основної частини його виборця — помірних громадян.

Так що Зеленський не купився, його просто «розвели, як лоха», котрим його велика частина приватівцив і вважає. Те саме джерело нам сказало, що Коломойський активно натягує на себе ковдру одного з головних «смотрящих по Україні від Росії».

Але його план відрізняється від плану Медведчука (створити нову підконтрольну собі коаліцію в новому складі Ради). Хитрий шахіст Ігор Валерійович грає в довгу. У його планах зробити так, щоб в новій ВРУ взагалі не утворилася коаліція і були оголошені знову дострокові вибори.

А ось під ті вибори він вже заведе свій новий, довгограючий проект, який і буде майбутні 5 років головним в Україні. Осінь обіцяє бути спекотною …

Leave a Comment

Your email address will not be published.