Коломойський працює не тільки по меру Києва Віталію Кличку, але працює і по меру Дніпра Борису Філатову

Коломойський працює не тільки по меру Києва Віталію Кличку, але працює і по меру Дніпра Борису Філатову.

Поставлено завдання змістити обидві ці фігури з політичної карти України. За Кличка ми вже багато разів писали розкладку. По меру Дніпра все йде дуже цікаво. Борис Філатов побився об заклад з Президентом України Володимиром Зеленським, що до середини вересня міст через річку Дніпро буде зданий, тим самим Філатов залишиться на посаді мера, якщо не встигне, то він піде у відставку.

Зараз Філатов «вливає» величезні гроші в цей міст. Будь-який бізнесмен знає, що швидкість виконаного замовлення збільшує його вартість, також є ризики про якість роботи, щоб їх мінімізувати витрачаються величезні гроші. Це розуміють і політтехнологи Коломойського, які почали розгойдувати тему з перевитратою держ. коштів на ремонт мосту.

Навіть якщо Філатов встигне закінчити міст, то за цим кошторисом почне працювати ГБР і інші слідчі органи за вказівкою Офісу Президента (восени в їх руках буде і ГПУ), що виллється в великий корупційний скандал. Це буде після, зараз же йде формування громадської думки.

Меседж формують такий «Філатов влаштував великий розпил на мості». Так що мер Дніпра повинен розуміти, що парі він може виграти, ситуативно залишитися мером, але він може отримати кримінальну статтю за перевитрату держ. коштів, що виллється не тільки у втрату свого «крісла», але і своєї свободи. Наше джерело повідомляє, що Філатов і його політтехнологи вже опрацьовують контрзаходи. Адже як сказав Ігор Валерійович Коломойський, «чим відрізняється хом’ячок від щура? Гарним піар забезпеченням!».

Leave a Comment

Your email address will not be published.