Команда Президента залежна від одного з угрупувань всередині СБУ

Минулого тижня в ЗМІ був згаданий конфлікт Андрія Богдана та Івана Баканова з приводу призначення в СБУ без узгодження з Офісом Президента України. Мовляв, глава офісу Президента дуже незадоволений кадровими призначеннями на високі посади одіозних «борців з сепаратистами» часів Порошенко, а також появою у глави «контори» таких консультантів, як Матіос.

Насправді ситуація набагато складніше і сильно гнітюча. Ми опитали наші джерела з даного конфлікту. Вимальовується картина, що «ближня» частина команди Зеленського стала (або була вже давно, наше джерело сказало прямо — ці хлопці агентура СБУ) залежна від певної групи всередині Служби безпеки, які відразу після сходження на престол шоу-мена підпорядкували її собі.

Звідти і цей дивний фарс з призначенням бізнесмена по гумористичним шоу главою спецслужби країни. Це угрупування СБ, переважно складається з людей, на яких в минулому була покладена боротьба з сепаратизмом та інакомисленням (Департамент забезпечення незалежності держави, більша частина з них причетна до вбивств неугодних, тортурам і викраденням людей, це був їх «маленький бізнес»), відразу почали розставляти на керівні посади своїх.

Взагалі, це нонсенс — в нормальних країнах спецслужби підкоряються главі країни, а у нас же ситуація, коли команда Президента залежна від одного з угрупувань всередині СБУ.

Цікавим фактом є те, що частина цього «малого підприємства СБУ» причетна і до наїзду на приватівців, саме вони займалися оперативно-розшуковими заходами, фальсифікованих кримінальних справ, захопленнями, в т.ч. Корбанівців, викрадення власності та рекету цієї фінансово-промислової групи. Тому у людей Коломойського це все викликало справедливий шок і вимогу припинити цей СБУшний реванш.

Реакції досі не було. Тому Коломойський і почав нову гру …

Leave a Comment

Your email address will not be published.