Команда Зеленського продовжує створювати ілюзію народовладдя

Команда Зеленського зрозуміла, що створена ілюзія виборів глав регіонів (губернаторів) в Фейсбуці вже не працює, і тепер вони запускають свій сайт LIFT, де вже оголосили конкурс на посади голів РДА.

Ідея чудова, але знову не зрозуміло хто буде вибирати і як? Це величезний мінус. Команда Зеленського продовжує створювати ілюзію народовладдя, але при цьому, не пояснюючи людям весь механізм процесу. Ось це їхня помилка і це величезний козир для їхніх опонентів, які сміливо, можуть розганяти меседж (вже почали навіть), що все це мильна бульбашка, а кого треба виберуть і поставлять. Для красивої вивіски віддадуть 15% місць якимось «новеньким», на яких будуть піариться.

Тут варто зауважити, що навіть цей процес не зніме з команди Президента відповідальності. Тому що його команда вибирає і його команда відповідає. Якби вони дали право вибирати громадам самим собі владу і прописали механізми «відкликання», то ось це було б реально «народовладдя». Все інше це спроби завуалювати стару систему в «новий фантик».

Leave a Comment

Your email address will not be published.