Команданте «ЧЕ» новий бренд від Євгена Червоненка

Команданте «ЧЕ», новий бренд від власника однієї з найбільших компаній-автоперевізників і екс-міністра транспорту України Євгена Червоненка, котрий йде по мажоритарці в 134-му окрузі (Одеса). Можна перефразувати ще так: «не хочу бути вільною селянкою, хочу бути столбовою дворянкою».

Коли я побачив так звані нові обличчя, які хочуть в парламент, я прийняв для себе рішення повернутися в політику. Мене запрошували в багато партії, але я не ліз ні в які списки. Я йду самовисуванцем від Одеси, тому що мене двічі хотіли призначити головою Одеської ОДА. Один з указів навіть був підписаний. Третій — це конкурс, який був сфальсифікований. Я хочу міняти цю країну і почну я з Одеси » — заявив Євген Червоненко

Цього разу вже українці залишилися в шоці від передвиборної агітації екс-міністра. Після того, як з’явилися білборди з неоднозначним текстом, блогер Сергій Наумович не зміг стримати свої емоції. «Власник однієї з найбільших компаній-автоперевізників в Україні живе не по-людськи, так як у нього навіть немає яхти, як у Косюка. Соромно перед друзями. Куди це годиться, погодьтеся? Допоможіть Євгену почати жити по-людськи!» — повідомив Наумович.

Leave a Comment

Your email address will not be published.